Nauka pływania...

NAUKA PŁYWANIA

Instruktorzy i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem.
Zacznij czerpać przyjemność z pływania.

1
2.jpg
3.jpg
1
2.jpg
3.jpg
previous arrow
next arrow

O nas

Wszyscy instruktorzy i trenerzy mają wieloletnie doświadczenie również klubowe. Wyróżnia nas autorski program nauczania i indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego wszystkie grupowe zajęcia prowadzone są w niedużych grupach (1 instruktor na max. 8 uczniów).

Zawsze jeden instruktor prowadzi zajęcia z brzegu basenu, a drugi w tym samym momencie w wodzie. Ma to na celu zapewnienie maksimum komfortu i bezpieczeństwa osób uczestniczących w zajęciach.

Największy wysiłek jest skierowany w kierunku dzieci ponieważ uważamy, że bardzo ważnym jest dla dziecka zdrowia i bezpieczeństwa wysoki poziom umiejętności pływania.

Program nauki przygotowany dla dzieci cechuje elastyczność realizowanego programu nauczania, który dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb i umiejętności oraz ogromna różnorodność pomocy naukowych (akcesoriów do nauki), które urozmaicają proces nauczania przekształcając z czasem pływanie w pasję.

PROGRAM NAUCZANIA

Zajmujemy się nauką oraz doskonaleniem umiejętności pływackich dla osób w różnym wieku. Służymy też pomocą w opanowaniu umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego.

Szkolenie prowadzone jest przez trenerów i instruktorów pływania z wieloletnim, również klubowym doświadczeniem. Cechują nas autorskie programy nauczania oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Największy wysiłek naszych działań ukierunkowany jest w stronę dzieci, ponieważ uważamy, że istotnym dla zdrowia i bezpieczeństwa każdego z nich są dobrze ukształtowane umiejętności pływackie oraz świadomość i czucie własnego ciała w obliczu kontaktu z wodą.

Dla kogo

 • dzieci od 3 roku życia
 • osoby dorosłe
 • zawodnicy bądź osoby chcące doskonalić pływanie


Zakres

 • zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży z podziałem na grupy wiekowe oraz umiejętności
 • zajęcia grupowe dla dorosłych
 • zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych (1-2 osoby)
 • prowadzenie treningów przygotowujących do egzaminów i zawodów
 • układanie indywidualnych programów treningowych.

Nasza oferta

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży

Z podziałem na grupy wiekowe oraz umiejętności


Zajęcia grupowe dla dorosłych

Zajęcia grupowe dla dorosłych


Prowadzenie treningów przygotowujących do egzaminów i na zawody

Prowadzenie treningów przygotowujących do egzaminów i na zawody


Zajęcia indywidualna (1-2 osoby)

Zajęcia indywidualna (1-2 osoby)


Układanie indywidualnych programów treningowych

Układanie indywidualnych programów treningowych

Cennik

Nauka jest prowadzona przez trenerów i instruktorów z wieloletnim również klubowym doświadczeniem. Cechują nas autorskie programy nauczania oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Dlatego nasze grupy nie są większe niż 8 osób na jednego trenera przy zajęciach grupowych. Zawsze na każdej grupie jest minimum dwóch trenerów z czego jeden prowadzi zajęcia w wodzie.

Karnety

Pojedyncze wejście przy karnecie miesięcznym 45zł

Możliwość odrobienia zajęć w ramach bieżącego okresu rozliczeniowego.

Zajęcia indywidualne

1 osoba ucząca się 1 trener 130zł
2 osoby uczące się 1 trener
90 zł za osobę.
180zł

Harmonogram zajęć

 • 18:00 - 19:00 grupa 0, 1, 2

  18:00 - 19:00 grupa 1, 2, 3

  19:00 - 20:00 grupa 1, 3

 • 17:00 - 18:00 grupa 0

  18:00 - 19:00 grupa 1, 2

  19:00 - 20:00 grupa 3 i nauka dla dorosłych


Wszystkie osoby chętne do uczestniczenia w zajęciach grupowych będą poddane weryfikacji posiadanych umiejętności pływackich i stopnia oswojenia z wodą. Na tej podstawie zostanie zaproponowana grupa, dostosowana do poziomu posiadanych przez uczestnika umiejętności.
Zajęcia grupowe dla dzieci trwają 60 minut z czego 45 minut przypada na szkolenie, a 15 minut na gry i zabawy w wodzie, dodatkowe 20 minut przeznaczamy na przygotowanie do zajęć, mycie i suszenie po nich.
Zajęcia indywidualne trwają 60 minut, dodatkowe 20 minut przeznaczone jest na przygotowanie do zajęć, mycie i suszenie.

Podziały na grupy wg. umiejętności:

Grupa 0 Dedykowana osobom nie posiadającym żadnych umiejętności pływania.
Grupa 1 Dedykowana osobom wykonującym ćwiczenia podstawowe (chowanie głowy pod wodę, wydech do wody), ćwiczenia wypornościowe (leżenia na wodzie z głową schowaną tzw. meduza, koreczek, leżenie na plecach), poślizgi z pracą nóg na piersiach i grzbiecie, posiadającym umiejętność pływania stylem grzbietowym.
Grupa 2 Dedykowana osobom wykonującym ćwiczenia z grupy 0 i 1, i posiadającym dodatkowo umiejętność pływania kraulem.
Grupa 3 Dedykowana osobom wykonującym ćwiczenia z grupy 0, 1, 2 oraz posiadającym dodatkowo umiejętność pływania stylem klasycznym w stopniu podstawowym.

 -

 -

Image009
Image001
Image008
Image011
Image002
Image004
Image007
Image010
Image003
Image006
Image012
Image005

Kontakt

Michał Nowak


Instruktor pływania

504 242 698

Adam Lenart


Instruktor pływania

792 373 876

Iwona Jaworska


Trener pływania klasy II

Instruktor Łódzkiego WOPR


Zajęcie odbywają się w Aquapark Fala

Administratorem danych osobowych jest KWIACIARNIA FLORA Michał Nowak z siedzibą w Zgierz, Bazylijska 39, 95-100 Zgierz. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz skargi do organu nadzorczego - PUODO.